Hakkımızda

Kalite ve Dürüstlük Ana İlkemiz

2023 yılında İlker Sağdilek tarafından alanlarında uzman avukatlar, mali müşavirler, göç, yatırım, emlak ve vergi danışmanları bir araya getirilerek oluşturulan Almanya’da Ticaret platformunun amacı, Almanya’da şirket kurmak, yatırım yapmak, mülk satın almak gibi amaçları olan girişimcilere mümkün olan en kaliteli danışmanlık hizmetini sunarak yol göstermek ve bunu olabilecek en makul ücretlerle yapmaktır. Kalite ve dürüst maliyetler konusunda iddialıyız!

01

Profesyonellik

Danışmanlarımızın her biri alanında deneyimli, Alman bürokrasisini iyi tanıyan, işini ciddiye alan çözüm ve hedef odaklı uzmanlardır. Yapabileceklerimizin sözünü verir, verdiğimiz sözleri de tutarız.

02

Dürüstlük

Almanya planlarınızda sizi gereksiz yere vakit ve nakit kaybına uğratabilecek her türlü ayrıntıdan kaçınır, tüm aşamaları ve hedefe giderken atılması gereken adımları sizinle detaylı bir şekilde paylaşırız.

03

İş Ahlâkı

Ahlâk en önemli ilkemiz. Baştan savma iş yapmak, bir günlük işi üç günde bitirmek, toplam maliyeti üç birim tutacak işleri paketleyip yuvarlayıp beş birimlik fatura çıkarmak bizim kitabımızda yok! 

"Nereye gideceğini bilen insana dünya kenara çekilip yol verir...”

Sıkça Sorulan Sorular

Hedefleriniz makul ve yapmak istedikleriniz Alman yasalarına uygunsa, tabii ki evet. Eğer planınızda kesin olarak olumlu sonuçlanmayacağına emin olduğumuz adımlar varsa, bunlarla ilgili olarak mutlaka sizi en başta uyarıyor ve birlikte daha uygun çözümler arıyoruz.

Ücretleri şişirmiyoruz. Tüm aşamaları şeffaf bir şekilde sizinle paylaşıyoruz. Dürüst iletişime çok önem veriyoruz. Bütün danışman ve uzmanlarımız Almanya’da ikamet ediyor. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda kuvvetli bir ağımız var. 

Sizinle bir online öngörüşme yapacağız. Bu görüşmede planlarınızı ve beklentilerinizi ayrıntılı bir şekilde belirleyeceğiz ve yapılabilir olup olmadıklarını tespit edeceğiz. Sonrasındaki tüm adımlarda sizi yönlendireceğiz.

Tabii ki. Web sitemiz üzerindeki herhangi bir iletişim formunu kullanarak, WhatsApp uygulaması üzerinden yazarak ya da bilgi@almanyadaticaret.com adresine e-posta göndererek bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz. 

Eğer birden fazla planınız var ve hangisini seçmenizin daha doğru olacağı konusunda kararsızsanız, beklentilerinizi, şartlarınızı, kişisel ve/veya ticari özelliklerinizi inceliyor, size uzman görüşü doğrultusunda tavsiyelerde bulunuyor ve en uygun çözümü birlikte buluyoruz.

Almanya’daki planınızla ilgili işlemleri bizim aracılığımızla başlatıp sonrasında hizmetimizi almaktan vazgeçtiğiniz takdirde, halihazırda yapılmış olan “masrafların” (Noter, Vergi Dairesi, Devlet Kurumları vs.) iadesi maalesef mümkün değil. Bu tip masrafların haricinde ödemiş olduğunuz her miktarın %90’ını iade ediyoruz. Bu %10’luk kısmı da işi geri çektiğiniz ana kadar yapılan personel masraflarımız için kullanıyoruz.