Hizmetlerimiz

Size Destek Olmak İçin Hazırız

Almanya’da gerçekleştirmeyi hedeflediğiniz herhangi bir planınız için bizimle iletişime geçtiğinizde, önce e-postayla, sadece planınızın genel hatlarını içeren bir özet görmek isteriz. Sonrasında yapılacak bir online görüşmede sizi dikkatli bir şekilde dinler tüm ayrıntıları not ederiz.

Maksimum iki haftalık bir süre içinde planınızın uygulanabilirliğini değerlendirir, gerçekleştirilebilir aşamaları, düzenleme gereken kısımları ve varsa gerçekleşmesi mümkün olmayan ayrıntıları tespit eder, size sunarız. Bir fikir birliğine vardığımızda, planınızla ilgili adımları tek tek fiyatlandırır ve size bir teklif çıkartırız.

Sizi, planınızla alakalı olarak gerçekte ihtiyaç duymayacağınız aşamaları da ödemeye zorlayan, ilgili ilgisiz ayrıntılarla şişirilmiş tek tip paketler ve yuvarlanmış fiyatlar bizim çalışma prensibimize uymaz. Bu yüzden ihtiyaç ve beklentilerinizi dinler, bunlarla örtüşen makul ve hakkaniyetli bir fiyat teklifi hazırlarız.

İş Planı (Business Plan)

Uzman kadromuz tarafından, Almanya’da gerçekleştirmeyi planladığınız tüm iş faaliyetlerinizi ve niyetlerinizi içeren detaylı ve etkileyici bir iş planı hazırlığı.

Şirket Kuruluş İşlemleri

Şirketinizin ana sözleşmesinin hazırlanması ve noter tarafından tasdiklenmesi, banka hesap açılışı, ticaret sicil kaydının ve işletme tescilinin gerçekleştirilmesi gibi süreçleri eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz.

Resmi Adres Hizmeti

Şirket merkeziniz için halihazırda bir adresiniz yoksa, size özel bir adres belirliyor ve aynı zamanda gelen postalarınızın da önce taranarak e-posta ile, belirli periyotlarla da normal posta ile tarafınıza iletilmesini sağlıyoruz.

Oturma İzni Başvuruları

Şirketiniz kurulup faaliyete geçtikten sonra, dilerseniz Almanya’da oturma izni için başvurularınızı gerçekleştiriyor, takibini sağlıyor ve sonrasında aile birleşimi işlemleriniz için danışmanlık veriyoruz.

Vergi Danışmanlığı

Almanya’da vergi konusu çok önemlidir ve zaman zaman çok komplike olabilir. Dilerseniz bu konuda da danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Şirket Satın Alma/Ortaklık

Sıfırdan bir şirket kurmak yerine Almanya’da faaliyet gösteren mevcut bir şirketi satın almak veya yatırım arayan bir şirkete ortak olmak gibi konularda da dilerseniz uygun seçenekleri araştırıyoruz.

B2B İşlerinizde Aracılık

Almanya'da bir firma ile ticari anlaşmalar yapacaksınız ancak prosedüre ve Alman bürokrasisine hakim olmadığınız için tedirginsiniz. İşi uzmanına bırakın, bu konudaki mentorluk hizmetlerimizden faydalanın.

Göç Danışmanlığı

İltica haricindeki tüm yasal göç süreçlerinizde, planınız veya yönteminiz ne olursa olsun size yol gösteriyor, bizim gerçekleştirmemizi istediğiniz aşamalarda süreci devralıyor, bizzat atmayı uygun gördüğünüz adımlarda da sizi yönlendiriyoruz.

Turistik ve Kültürel Hizmetler

Şirketiniz için seminer, fuar gibi etkinliklerin planlama ve organizasyonu, uçak bileti, konaklama gibi ihtiyaçlar; kültürel gezileriniz için rehber, karşılama, transfer gibi gereksinimlerinizin karşılanması konusunda da yanınızdayız.

Yatırım Danışmanlığı

Almanya’da kurmak istediğiniz iş ve yapmak istediğiniz yatırımlar için fizibilite çalışması yaparak rapor çıkarıyoruz. Bu konudaki danışmanlığımızın borsa ve benzeri yatırım araçlarıyla ilgisi yoktur.

Emlak Danışmanlığı

Almanya’da mülk satın alma ile ilgili tüm süreçlerde; dilerseniz söz konusu mülkün bulunmasından sözleşme aşamasına kadar destek ve danışmanlık sunuyoruz. Hatalı adımlar atarak zarara uğrama riskinizi bertaraf ediyoruz.

Hukuk Danışmanlığı

Almanya'da, göçmenlik hukuku, ticaret hukuku, uluslararası hukuk, sosyal güvenlik hukuku, vergi hukuku gibi tüm hukuki alanlarda tecrübeli avukatlarımızla destek sunuyoruz.

Almanya Konusunda Plan Yaparken

Neden Bizi seçmelisiniz?

Almanya’daki planlarınız konusunda en dürüst ve en profesyonel hizmeti en makul ücretlerle alabileceğiniz bir platform arayışındaysanız, doğru adrestesiniz!

Günden Güne Genişleyen Ağımıza Katılın

Siz de Büyük Ailemizin Bir Parçası Olun

Güçlü ticari ve kişisel ağlar günümüz dünyasında büyük öneme sahiptir. Başka şahıslar ve/veya şirketlerle kurulan iyi ilişkiler ve bağlantılar sayesinde kaynaklara ve bilgiye daha sağlıklı şekilde ulaşılabilir. Geniş ve kuvvetli bir ağa katılmak size ve şirketinize iş fırsatları yaratabilir, yeni fikirlere daha kolay erişmenizi sağlayabilir ve kendi fikirlerinizi paylaşmak ve tartışmak için bir platform sunabilir. Ayrıca, yeni pazarlara ve müşterilere kapı açmanıza yardımcı olabilecek küresel fırsatlar da yaratabilir. Güçlü ağlar, işletmeleri ileriye taşımaya yardımcı olabilecek paha biçilmez bir destek sunar. Kuvvetli bağlantılar kurarak güncel trendler hakkında bilgi sahibi olabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda destek de bulabilirsiniz. Ağ kurmak, benzer alanlarda faaliyet gösteren firmalarla ilişkileri geliştirmeye ve işbirliği olasılığını artırmaya da yardımcı olur. Güçlü bir networke sahip olmak başarının anahtarıdır ve her halükarda büyük avantajlar sağlar.

Siz de danışmanlık hizmetlerimizden faydalanıp her gün genişleyen ağımıza katılarak, büyük ailemizin üyeleri arasına girebilir ve bu gücü kullanabilirsiniz.